
| Kategoriler : | Diğer |
| Stok Kodu : | joy-dt01-00407 |
| Barkod : | JOYDT01000407 |
| EAN : | JOYDT01000407 |
| Stok Adeti : | 1000 |
| Vitrin Fiyatı : | 382,52 TL |
Müşteri Destek Hattı
Hızlı Kargo Gönderimi
Güvenilir Alışveriş
DT01 - CMADP090
Günlük kullanımda hızlı, verimli ve uzun ömürlü bir çözüm arayanlar için idealdir.
| Marka | Joy |
| Çıkış (Output) | 19V 3.42A |
| Güç | 65W |
| Uç Çapı | 5.5 x 2.5 mm |
| Uyumluluk | 19V 3.42A 65watt Notebookl Adaptörü |
| Garanti | 24 Ay |
Sipariş vermeden önce cihazınızın adaptör etiketindeki Volt (V) ve Amper (A) değerlerini kontrol ediniz.
Önemli: Satın almadan önce uyumluluktan emin değilseniz lütfen Soru-Cevap bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Size doğru ürün seçimi için hızlıca yardımcı olalım.
| Stok Kodu | joy-dt01-00407 |
|---|---|
| Barkod | JOYDT01000407 |
| EAN | JOYDT01000407 |
| MPN | |
| Kategoriler | Diğer |
| Markalar | |
| Etiketler | 19V 3.42A 65watt Notebookl Adaptörü |
| Kullanım Durumu | Yeni |
0
)